•  
  •  
  •  

Розпочато тренінги для членів конкурсних комісій з відбору фахівців з питань реформ

Фахівці Національного агентства України з питань державної служби та експерти проекту Європейського Союзу “Support to implementation of the Concept of Reform Staff Positions” провели перший тренінг для членів конкурсних комісій з відбору фахівців з питань реформ. Зокрема, тренінг проводився для членів конкурсних комісій НАДС та Державного агентства з питань електронного урядування України.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з новими hr-методиками, нормами законодавства що регулюють питання відбору фахівців з питань реформ, інноваційними підходами до оцінювання кандидатів на посади. На прикладі посади генерального директора директорату міністерства, члени конкурсних комісій розглянули такі категорії як: матриця оцінки вимог, індикатори поведінки, професійні компетентності та інші.

Під час тренінгу, який пройшов у форматі лекцій, дискусій, творчого обміну думками, учасники заходу розглядали питання щодо організації конкурсної процедури та удосконалили свої hr-навички.

Найближчим часом таке навчання пройде у всіх державних органах де планується створення нових підрозділів для фахівців з питань реформ.