•  
  •  
  •  

Центральний апарат

Контактна інформація

 

Адреса:

01601, Київ,  вул. Прорізна, 15

E-mail:

zagal@nads.gov.ua

тел.:

254‑06‑00 (приймальня )

279-05-29  (факс)

279-57-90 ( відділ  документального  

забезпечення і контролю за виконанням )

www:

http://www.nads.gov.ua

 

 

 

Назва структурного підрозділу та посади

Прізвише, ім’я, по батькові

Міський номер

електронна адреса

Примітки

          1. КЕРІВНИЦТВО

 

Голова

ВАЩЕНКО

Костянтин Олександрович

254-06-00

Kostiantyn.Vashchenko@nads.gov.ua

 

 

приймальня

АНДРІЄНКО

Наталія Володимирівна

254-06-00,

ф. 279-05-29

Natalia.Andrienko@nads.gov.ua

 

 

Перший заступник Голови

вакансія

254-06-71

 

 

 

приймальня

ЧАБАН

Оксана Костянтинівна

254-06-71

p2.guds@nads.gov.ua

 

 

 

заступник Голови

ЗАБОЛОТНИЙ

Андрій Володимирович

256-00-79

Andriy.Zabolotniy@nads.gov.ua

 

          2. ДЕПАРТАМЕНТ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ РОБОТИ ТА ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

директор Департаменту

АСТАПОВ

Андрій Олександрович

278-61-38

Andriy.Astapov@nads.gov.ua

 

         2.1. відділ удосконалення законодавства про державну службу

 

начальник відділу

КРІНСЬКА

Наталія Валеріївна

256-00-30

natalia.krinskaya@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЦЕХМЕЙСТЕР
Людмила Василівна

256-00-78

l.tsehmeyster@gmail.com

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

провідний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          2.2. відділ підготовки та правової експертизи проектів актів

 

заступник директора Департаменту – начальник відділу

КРИВОШИЯ

Світлана Миколаївна

256-00-96

Svitlana.kryvoshyya@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЄВМИНА

Інна Олексіївна

256-00-75

Inna.Semenchenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЛЕМЕНТАР

Олена Василівна

256-00-74

tsup@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ПАЛАГНЮК

Аліна Анатоліївна

256-00-76

palahniuk@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          2.3. відділ роз’яснювальної роботи та взаємодії з кадровими службами

 

начальник відділу

 

МАТВІЄНКО

Галина Іванівна

256-00-13

Galyna.Matvienko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ХОХЛОВА

Діана Олександрівна

256-00-53

Diana.Hohlova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ГУЦ

Марина Анатоліївна

256-00-53

guts@nads.gov.ua

marinaguts@ukr.net

 

 

головний спеціаліст

 

ЛЕВЧУК

Марія Георгіївна

256-00-53

levchuk@nads.gov.ua

 

 

провідний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          2.4. відділ юридичного забезпечення діяльності Нацдержслужби

 

заступник директора Департаменту – начальник відділу

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

 

ХОХЛОВА

Катерина Андріївна

256-00-74

Hohlova.katerina@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

БРАТАШОВА
Яна Володимирівна

256-00-09

bratashovajv@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЯРОВА

Марина Вікторівна

 

 

ВД по 01.09.2017

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          2.5. сектор функціонально-правового аналізу

 

завідувач сектору

 

ПАНЕНКО

Лілія Сергіївна

256-00-77

panenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

провідний спеціаліст

 

БОБКОВА

Ксенія Вікторівна

256-00-77

bobkova@nads.gov.ua

 

          3. ДЕПАРТАМЕНТ КОНТРОЛЮ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ

 

директор Департаменту

 

ІГОЛКІН

Сергій Михайлович

256-00-24

igolkin@nads.gov.ua 

 

         3.1. відділ контролю за дотриманням законодавства про державну службу

 

заступник директора Департаменту – начальник відділу

ТРИПОЛЬСЬКИЙ

Дмитро Олегович

278-40-82

tripolskyi@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

КУРИЛКО

Валерій Іванович

256-00-83

kurylko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ФІАЛКО

Анна Іванівна

256-00-62

fialko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЗІНЧЕНКО

Наталія Василівна

256-00-62

zinchenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          3.2. відділ службових розслідувань та спеціальних перевірок

 

заступник директора Департаменту – начальник відділу

ГРЕБИНИЧЕНКО

Руслан Валентинович

256-00-29

Ruslan.Grebynychenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ГОРЕЦЬКА

Оксана Олександрівна

256-00-68

goretska@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

МУЗИЧЕНКО

Ольга Володимирівна

256-00-73

Muzychenko@guds.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

НІКІТІНА

Вікторія Олександрівна

256-00-12

nikitina@nads.gov.ua

 

 

провідний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          3.3. відділ контролю за реалізацією права на державну службу

 

начальник відділу

 

ВАСЬКІН

Максим Михайлович

256-00-25

Maxim.Vaskin@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ГРИЦЕНКО

Аїда Ігорівна

278-03-21

Grytsenkoaida@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          3.4. відділ взаємодії з територіальними органами

 

начальник відділу

 

ДЕРЕВ’ЯНКО

Валентина Тегранівна

256-00-51

derevyankovt@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

КУРОЧКА

Ніна Михайлівна

256-00-28

Nina.Kurochka@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ГЕРАСЬОВА

Марія Олександрівна

256-00-39

taranova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

МОРОЗ

Андрій Миколайович

256-00-59

andriimoroz@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЧЕРНИК

Алла Олександрівна

256-00-59

chernyk@nads.gov.ua

 

          4. УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ПОЛІТИКИ

 

начальник Управління

 

БАЛКОВЕНКО

Галина Іванівна

256-00-63

bgi@nads.gov.ua

 

          4.1. відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

 

начальник відділу

ДІВАК

Вікторія Віталіївна

279-01-89

divak@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ГРИЦЯК

Наталія Василівна

256-00-64

Natalia.Grytsyak@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ГОРКУША-РЕЦЬ

Марія Олександрівна

256-00-65

rets@nads.gov.ua   

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

провідний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          4.2. відділ забезпечення діяльності дорадчих органів та зв’язків з громадськістю

 

заступник начальника Управління – начальник відділу

НЕГІЄВИЧ

Валентина Михайлівна

256-00-11

Negiievych@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

СМИРНОВА

Наталія Семенівна

278-49-25

SmirnovaNataliia@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ЗІНЧЕНКО

Наталя Олександрівна

278-49-25

Zinchenkonatalia@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

РАЧИНСЬКА
Марія Петрівна

278-49-25

Rachynska@nads.gov.ua

Rachinska_2008@ukr.net

 

 

головний спеціаліст

 

ЧЕРВІНСЬКА

Ірина Василівна

278-49-25

 

ВД по 19.12.2016

          4.3. сектор міжнародного співробітництва і протоколу

 

завідувач сектору

КВАСЮК

Олена Володимирівна

 

 

ВД по 07.12.2018

ПАСЕКА

Альона Петрівна

256-00-47

paseka@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          5. УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

 

начальник Управління –

головний бухгалтер

ТОКАРЧУК

Тетяна Василівна

226-29-72

tokarchuk@nads.gov.ua

 

          5.1. планово-фінансовий відділ

 

начальник відділу

ЦИМБАЛ

Ларіса Володимирівна

256-00-20

Larysa.Tsymbal@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ОРЛОВА

Інна Дмитрівна

279-61-28

orlova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ЛОГВІНОВА

Наталія Петрівна

256-00-27

Natalia.Logvinova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

КОВАЛЬСЬКИЙ

Дмитро Олександрович

279-61-28

Dmytro.Kovalsky@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

САЩУК

Микола Миколайович

256-00-27

sashchuk@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

СЛОБОДЯН

Анастасія Іванівна

 

 

ВД по 20.02.2018

          5.2. відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

заступник начальника Управління – начальник відділу

БІЛОСТОЦЬКА

Валентина Іванівна

279-61-28

Valentyna.Bilostotska@nads.gov.ua

 

 

заступник начальника відділу

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

КРАВЧЕНКО

Аліна Миколаївна

279-61-28

Alina.Kravchenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ЯНКОВСЬКА

Ірина Петрівна

279-61-28

Iryna.Yankovska@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ТИХОНОВА

Леся Миколаївна

279-61-28

Lesia.Tihonova@nads.gov.ua

 

          6. УПРАВЛІННЯ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

начальник Управління

КОВАЛЬОВ

Євген Миколайович

278-04-87

Ievgen.Kovalyov@nads.gov.ua  

 

         6.1. відділ господарського обслуговування і матеріально-технічного забезпечення

 

заступник начальника

Управління – начальник відділу

ВИВАЛЬНЮК

Віталій Леонідович

256-00-99

Vitaliy.Vyvalnuk@nads.gov.ua

 

 

провідний інженер

МАЛЮГА

Павло Олександрович

256-00-07

Pavlo.Malyuga@nads.gov.ua

 

 

оператор комп’ютерного

набору І категорії

ШАМКО

Ганна В’ячеславівна

256-00-04

Anna.shamko@nads.gov.ua

 

 

завідувач господарства

ЛУК’ЯНОВ

Валерій Григорович

256-00-04

 

 

 

робітник з комп’ютерного обслуговування й ремонту будинків

вакансія

 

 

 

          6.2. відділ інформаційних технологій

 

начальник відділу

 

ДОВЖЕНКО

Роман Валентинович

256-00-14

dovzhenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ЛУЦЕНКО

Олег Вячеславович

256-00-94

lutsenko@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

КРАВЧЕНКО

Оксана Миколаївна

 

 

ВД по 19.07.2017

 

провідний інженер-програміст

 

ОРЛОВ

Валерій Валерійович

278-07-31

orlovvalera@nads.gov.ua

 

 

 

провідний інженер-програміст

 

ЗАЄЦЬ

Катерина Андріївна

 

 

ВД по 07.07.2018

         7. ВІДДІЛ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОНАННЯМ

 

начальник Відділу

 

ПЛОТЯН

Сергій Георгійович

279-18-75

Sergiy.Plotyan@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

БЕРДНІКОВА

Людмила Миколаївна

256-00-85

Ludmyla.Vidmuk@nads.gov.ua  

 

 

головний спеціаліст

 

ШОВКОПЛЯС

Тетяна Петрівна

279-57-90

Tetyana.Shovkoplyas@nads.gov.ua

 

 

провідний інспектор

 

ШЕВЧЕНКО

Артем Сергійович

279-49-66

Shevchenko@nads.gov.ua

 

 

провідний інспектор

вакансія

 

 

 

          8. ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

 

начальник Відділу

 

ГЛАЗКОВ

Олександр Леонідович

256-00-50

glazkov@nads.gov.ua

 

 

заступник начальника відділу

 

РИКОВА

Людмила Олександрівна

256-00-66

rykova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

КОВАЛЬЧУК

Валентина Миколаївна

278-42-86

Valentyna.Kovalchuk@guds.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

 

ГУБА

Максим Олександрович

256-00-92

Guba.Maxim@nads.gov.ua  

 

 

головний спеціаліст

 

ПОПОВА

Леся Олександрівна

278-42-86

popova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          9. ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

 

начальник Відділу

ФРАНЧУК

Володимир Миколайович

 

 

увільнений

ГОТЛІБ

Ніна Миколаївна

256-00-58

gotlib@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ПЕТРОВА

Ірина Вікторівна

279-47-98

petrovairina@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

СТОРЧАК

Алла Іванівна

 

 

ВД по 28.02.2017

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          10. ВІДДІЛ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ВИЩОГО КОРПУСУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

начальник Відділу

КОСТИК

Віта Вікторівна

256-00-01

kostyk@nads.gov.ua

 

 

заступник начальника Відділу

вакансія

 

 

 

 

головний спеціаліст

ВЕЛІЄВА

Олеся Валеріївна

256-00-01

velieva@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

СМІРНОВА

Оксана Василівна

256-00-01

smirnova@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

ФЕДЬКО

Наталія Миколаївна

256-00-01

fedkonm@nads.gov.ua

 

 

головний спеціаліст

вакансія

 

 

 

          11. головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

 

 

НАВРОЦЬКА

Олександра Андріївна

256-00-54

 

 

         12. головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 

 

КОЛОМІЄЦЬ

Людмила Павлівна

256-00-55

kolomiiets@nads.gov.ua

 

     13. спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

 

 

вакансія

 

 

 

 

 

Охорона

256‑00‑90