•  
  •  
  •  

Навчання у рамках нідерландської програми MATRA з питань верховенства права на тему «Адміністрування правосуддя»

 

З 07-16 березня 2018 року проходитиме навчання за програмою MATRA з питань верховенства права на тему «Адміністрування правосуддя» (м. Гаага та м. Лейден, Королівство Нідерланди).

 

Програма МАТРА розроблена з метою зміцнення інституційної спроможності державних органів у сфері верховенства права у країнах: Албанія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Македонія, Молдова, Сербія, Туреччина, Україна та Чорногорія. Зазначений тематичний курс передбачає участь 4 кандидатів від України.

 

Для участі у навчальній програмі MATRA запрошуються кандидати від України, які повинні відповідати таким критеріям:

  • досвід роботи на посаді прокурора, або державного службовця, відповідального за питання організації діяльності органів прокуратури та адміністрування правосуддя;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • рекомендація з місця роботи.

 

Подати аплікаційну форму на участь у зазначеній програмі можна
через офіційний веб-сайт Нідерландського гельсінського
комітету (https://www.nhc.nl/themes/building-up-rule-of-law/matrarolt/) до
07 січня 2018 року.

 

Розгляд аплікаційних форм та обрання відповідних кандидатів здійснюватиметься нідерландською стороною з урахуванням рекомендацій Посольства Нідерландів в Україні, а також Національного агентства України з питань державної служби як координатора зазначеної програми.

 

Контактна інформація: + 38 (044) 256 00 61 - Сектор міжнародного співробітництва і протоколу Управління стратегічного планування та аналізу політики.